خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

ردگيری کودکان با مچ‌بند ديجيتال

ردگيری کودکان با مچ‌بند ديجيتال

همزمان با افزایش محبوبیت مچ‌بندهای دیجیتال، شرکت لیپ فراگ، برای اولین بار مچ بند دیجیتالی را عرضه کرده که می‌تواند موقعیت مکانی کودکان را به اطلاع والدین آنها برساند.
به گزارش فارس به نقل از فشن تایمز، این مچ بند که لیپ بند نام دارد، برای استفاده کودکان 4 تا 7 سال ساخته شده است. قیمت این مچ بند که به طور آنلاین قابل خریداری است 40 دلار اعلام شده است.
این مچ بند در صورت فعال بودن می‌تواند شرایط سلامت کودک و فعال بودن یا نبودن وی را نیز کنترل کند. این محصول از پلی اورتان ترموپلاستیک ساخته شده و به راحتی قابل بسته شدن بر روی مچ کودک است.
مچ بند یاد شده دارای یک نمایشگر رنگی کوچک با دقت 128 در 128 است و چند تصویر کودکانه را به نمایش در می‌آورد. این مچ بند دارای دو بلندگو در سمت راست و چپ خود‌ و یک پورت یواس بی کوچک در سمت راست است. باتری قابل شارژ لیتیومی این مچ بند با اتصال به رایانه شارژ می‌شود و هر شش روز یک بار باید شارژ آن را تجدید کرد.
پس از فعال کردن این مچ بند والدین می‌توانند مکان نمای آن را فعال و اطلاعات مربوط به موقعیت بچه های خود را بر روی وسایل مختلف الکترونیک دریافت کنند. این وسیله برای سرگرم کردن کودکان دارای چند بازی کودکانه نیز هست.

Loading...