خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

زندگی دو نفره در چرخ همستر

زندگی دو نفره در چرخ همستر

چرخ همستر را حتما دیده اید، وسیله بازی که موش های همستر عاشق آن هستند و معمولا شیطنت های خاصی را روی آن انجام می دهند. این وسیله در اندازه های مختلف برای انسان ها نیز ساخته شده است تا کمی به سبک موش ها سرگرم شوند.

"الکس شودر" و "وارد شلی" دو هنرمند هستند که این روزها با هم همخانه شده اند اما نه مانند بسیاری از دانشجویان در خانه یا خوابگاه بلکه بر روی یک چرخ همستر زندگی جدید و جذابی را آغاز کرده اند که تا 10 روز ادامه دارد.

در این زندگی عجیب الکس که ترس از ارتفاع دارد درون حلقه و در پایین ترین نقطه زندگی می کند و از سوی دیگر "وارد" باید روی حلقه و در محیط بیرونی و در بالاترین نقطه به زندگی خود ادامه دهد تا کار هنرمندانه و نمایش آن ها به پایان برسد.

آن ها تنها برای انجام نمایشی هنری و جالب این کار را انجام می دهند. بر روی این حلقه به صورت موازی دوسری وسایلی زندگی گذاشته شده است. هر کدام از آن ها یک میز، آشپزخانه، دستشویی، صندلی و تخت خواب دارند و همه وسایل محکم به روی چرخی که خودشان ساخته اند متصل شده است.
با توجه به تقارن آن ها باید با هم تمام کارها را انجام دهند برای مثال باید هر دو با هم به دستشویی بروند یا در یک زمان بخوابند. برای حرکت دادن وسایل تنها کافی است به طور برعکس روی این حلقه چوبی قدم بزنند تا به وسیله مورد نظر برسند.
این دو دوست و حالا هم خانه ای می گویند برای این پروژه تحقیقات بسیاری انجام داده اند و تنها هدف مهم آن ها نشان دادن زندگی به همراه کسی است که شاید او را به طور کامل نشناسید اما می توان زندگی را با دیکران و همسایه ها تقسیم کرد.
Loading...