خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

سنجش استعداد شغلی -سازمانی -مسیر شغلی

اگر نمیدانید در چه شغلی ؟ چگونه ؟ با چه شیوه مدیریتی ؟ در چه مسیر شغلی ؟ در کدام جایگاه سازمانی و با چه شیوه جانشین پروری انجام دهید در اینجا با ما باشید
1,800,000تومان


آزمون دهنده گرامی :

شما هم اکنون در حال انجام آزمونی می باشید که میتواند خود شناسی کاملی برای شما و پرسنلتان بوده و مسیر موفقیت را به شما نشان دهد لطفا دقت بفرمایید:

 

 1- در هنگام سنجش به دور از تنش و در کمال آرامش را انتخاب نماييد.

 2-  در هنگام سنجش با صداقت و بطور دقيق و کامل اقدام به پاسخگويي نماييد تا حداکثر دقت در سنجش توانمنديهاي شما صورت گيرد.

 3-سنجش داراي چند مرحله است که پس از ورود به لينک و انتخاب زبان فارسي داراي مراحل زير است: 

  مرحله اول: ارايه اطلاعات خود مانند نام و نام خانوادگي ، آدرس ايميل و ....

 مرحله دوم: دريافت مقدمه اي از نحوه سنجش PDA.

 مرحله سوم: از بين مجموعه کلماتي که احساس مي نماييد در مورد شما صدق مي نمايد کلمات مناسب را انتخاب نماييد اين کلمات بر اساس مفهوم ذهني خود شما از کلمات مي باشد نه کمک گرفتن از درک ديگران و همينطور بايد توجه نماييد کلمات داراي بار منفي نبوده بلکه خصوصيات شما را بيان مي نمايد که بسياري از همين خصوصيات در بعضي جايگاههاي شغلي مي تواند بسيار مهم باشد و از طرف ديگر هرچه کلمات بيشتري انتخاب نماييد اين امکان را به نرم افزار PDA خواهيد داد تا از چند صد ميليون ارتباط بين کلمات توانمندي و درجه هاي موفقيت شما را بادقت بيشتري نشان دهد.

 مرحله چهارم: همانند مرحله سوم بوده اما در اين مرحله کلماتي که مردم يا همکاران شما در مورد شما عنوان مي نمايند را با دقت انتخاب نماييد.

 مرحله آخر: ميتوانيد در فضاي موجود هر آنچه که در مورد خود مي دانيد يادداشت نماييدکه اين مطالب ميتواند به عنوان ويژگيهاي شما ، نقاط قوت ، مواردي که احتياج به آموزش داريد و .... باشد.


 

برای انجام سنجش اینجا کلیک کرده و پس از دانلود فرم و تکمیل و پرداخت هزینه دریافت گزارش ان را به آدرس ایمیل internationalpda@gmail.com  ارسال فرمایید و یا برای دریافت اطلاعات با شماره 88633815 021 تماس حاصل فرمایید.

 


 

 

بازخوردها (16)
    ارسال نظر
    (بعد از تائید مدیر منتشر خواهد شد)
    Loading...