خوش آمدید مهمان! | ورود - ثبت نام

عينکی که به موبايل متصل می شود تا هيچوقت گم نشود

عينکی که به موبايل متصل می شود تا هيچوقت گم نشود

پژوهشگران عینکی را به بازار عرضه کرده اند که به تلفن همراه کاربر متصل می شود و با دارا بودن وضعیت رادار اپلیکیشن می تواند با هشدار صوتی، کاربر را از محل عینک مطلع کند.
عینکی که به موبایل متصل می‌شود +تصاویر
این عینک Weon نام دارد و دارای فرم و ظاهر استاندارد و معمولی است.
مودول الکترونیکی این عینک در یکی از دسته های آن تعبیه شده است. این عینک دارای یک لامپ LED رنگی است که اگر نوتیفیکیشنی به تلفن هوشمند رسید، آن را به کاربر خبر دهد.
Ion Eyewear شرکت سازنده این عینک پیش بینی می کند Weon راه حل مطلوبی برای نشان دادن نوتیفیکیشن های تلفن همراه باشد. نمونه اولیه این عینک که با چاپگر سه بعدی ساخته شده است در کنگره جهانی موبایل 2014 در بارسلون اسپانیا عرضه شد.
قرار است نمونه نهایی این عینک توسط یک شرکت سازنده حرفه ای عینک در ایتالیا ساخته شود. در ساخت این عینک تلاش شده محصولی به بازار عرضه شود که بسیار معمولی باشد نه یک محصول با ظاهر فناورانه مانند عینک گوگل.
این عینک را می توان از طریق بلوتوث به وسایل الکترونیکی دارای سیستم عامل iOS متصل کرد. از طریق اپلیکیشن همراه این عینک می توان لامپ LED آن را به گونه ای تنظیم کرد که نور آن در طیف رنگی رنگین کمان بدرخشد. کاربران می توانند هشدارهای مختلف را با رنگ های متفاوت تنظیم کنند.
یک ویژگی جذاب دیگر این عینک وضعیت رادار اپلیکیشن است که می توان با هشدار صوتی، از محل عینک مطلع شد. از این رو می توان آن را به راحتی در هر جایی از خانه پیدا کرد.شرکت عرضه کننده این عینک قصد دارد محصول خود را در مه 2015 با قیمت 129 دلار به بازارهای آمریکا و اروپا عرضه کند.

 
Loading...